FAQ

Rejestracja

Posiadasz już profil, zaloguj się

Zarejestruj nowy profil

Aktualności

01.02.2018

Konkurs filmowy „I live green”

W związku ze wzrostem świadomości ekologicznej, wiele osób w Europie podejmując codzienne decyzje (np. wybór środka transportu lub metody ogrzewania domu) wybiera rozwiązania minimalizujące ich negatywny wpływ na środowisko, a w konsekwencji na nasze życie.

Dlatego Europejska Agencja Środowiska (wraz z partnerami), chcąc aby każdy mógł się podzielić swoimi małymi i dużymi działaniami dla poprawy stanu środowiska w formie krótkich filmów wideo, ogłosiła konkurs "I LIVE GREEN".

Zgodnie z komunikatem Europejskiej Agencji Środowiska, mimo iż „zielone działania” można podejmować niemal w każdym aspekcie naszego życia, konkurs wideo "I LIVE GREEN" skupia się na następujących czterech obszarach:

  • zrównoważony system żywnościowy
  • czyste powietrze
  • czysta woda
  • zmniejszenie ilości odpadów

Jak wziąć udział w konkursie:

  • Utwórz oryginalny klip wideo (trwający od 30 do 45 sekund) odpowiedni do jednego z czterech obszarów tematycznych wskazanych powyżej.

Pamiętaj, że wideo nie powinno zawierać tekstu, mowy, konwersacji ani lektora. Efekty dźwiękowe i muzyka mogą być używane, o ile uczestnik ma prawo do ich używania i rozpowszechniania.

  • Przygotuj krótki tekst opisowy o maksymalnej długości 1000 znaków (najlepiej w języku angielskim), który zostanie przesłany wraz z wideo.
  • Prześlij zgłoszenie przez Internet – formularz zgłoszeń.

 

TERMIN PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 31 MARCA 2018 R.

Więcej informacji o konkursie (w tym regulamin zawierający wytyczne do przygotowania filmu) znajduje się na stronie internetowej Europejskiej Agencji Środowiska oraz Głównego Inspektora Ochrony Środowiksa.

 

Udostępnij swoje działania, aby mogły być źródłem inspiracji dla innych.

Bookmark and Share
Data publikacji : 01.02.2018

Data modyfikacji : 01.02.2018 Rejestr zmian
Liczba wizyt: 342
Opublikowane przez Krzysztof Gołębiewski