Rejestracja w systemie

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter: Rejestracja w systemie

Jeśli chcesz edytować/usunąć swoje dane, zaloguj się.


Przypomnij hasło

Aktualności

Data publikacji 06.06.2017

Aktualność z dnia 6 czerwca 2017 r. Udział pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie Delagatura w Ostrołęce w obchodach Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie Delagatura w Ostrołęce zostali poproszeni przez ostrołęckie szkoły oraz przedszkola o wygłoszenie prelekcji w związku z obchodzonym Międzynarodowym Dniem Ziemi.

Wystąpienia dotyczyły zapoznania najmłodszych mieszkańców naszego miasta z podstawowymi zagadnieniami z zakresu ogólnie pojętej ochrony środowiska oraz były próbą przekazania podstawowej wiedzy i utrwalenia dobrych nawyków w gospodarowaniu odpadami powstającymi w gospodarstwach domowych.

Dzieci biorące udział w spotkaniach były bardzo zainteresowane poruszaną w prezentacjach problematyką. Odpowiednio do swojego wieku uczestniczyły w prowadzonych przez nas zajęciach poprzez zadawanie pytań, brały udział w grach i zabawach.

To już kolejny rok naszego udziału w edukacji ekologicznej najmłodszych Ostrołęczan. Zarówno nauczyciele i opiekunowie, a także i my widzimy potrzebę prowadzenia takich zajęć, po to, aby kolejne pokolenia wchodzących wielkimi krokami w dorosłe życie młodych obywateli nauczyły się racjonalnego korzystania z zasobów środowiska, będących dobrem nas wszystkich oraz znały jego wartość.

Bookmark and Share
Data publikacji 06.06.2017

Data modyfikacji 06.06.2017Rejestr zmian
Liczba wizyt: 289
Autor:
Opublikowane przez Krzysztof Gołębiewski